Salon Stolbud

Salon Stolbud – Twoje Centrum Okien i Drzwi

Jeśli poszukujesz okien i drzwi drewnianych, aluminiowych lub z PCV w okolicach Warszawy i Legionowa, trafiłeś we właściwe miejsce! W naszych salonach nie tylko znajdziesz bogatą i różnorodną ofertę stolarki otworowej, ale także skorzystasz z profesjonalnego doradztwa pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Okna Drewniane w Warszawie

Naszym głównym produktem oferowanym w Salonie Stolbud w Warszawie i Legionowie są okna i drzwi, które produkowane są przez renomowaną markę BERTRAND. To przedsiębiorstwo z długą tradycją, które zbudowało swoje prestiżowe miejsce na rynku dzięki niemal 50-letniej historii. Ich misją jest podniesienie komfortu i jakości życia klientów poprzez dostarczanie im nowoczesnych, ekologicznych i eleganckich rozwiązań, wyróżniających się najwyższym standardem wykonania.

Okna i Drzwi Bertrand

Okna i drzwi Bertrand to polskie produkty wielokrotnie nagradzane prestiżowymi wyróżnieniami branżowymi. Wszystkie modele są produkowane na południu Polski, w nowoczesnych halach produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny i obsługiwanych przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Marka Bertrand cieszy się uznaniem zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami, w Europie, Ameryce Północnej i Afryce.

Nasza Oferta

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów oraz dbając o najwyższy profesjonalizm świadczonych przez nas usług, staramy się, aby w naszych salonach, zarówno w Warszawie, jak i w Legionowie, każdy klient znalazł coś dla siebie. Oferujemy okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, okna PCV, okna aluminiowe, drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne, osłony okienne oraz bramy garażowe.

Nasza Dewiza

Naszą dewizą jest szacunek dla klienta. Zawsze dajemy z siebie 100%, służąc pomocą i profesjonalnym doradztwem. Każdemu klientowi poświęcimy tyle czasu, ile będzie potrzebował.

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz między innymi:

  • Okna drewniane
  • Okna drewniano-aluminiowe
  • Okna PCV
  • Okna aluminiowe
  • Drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne
  • Osłony okienne
  • Bramy garażowe

salonstolbud.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *